فراخوان دعوت به همکاری آژانس های تاکسی سراسر کشور

    شرایط استخدام مستقیم راننده

www.hamsfartaxi.com

سامانه آنلاین سفر بین شهری همسفر تاکسی در نظر دارد با عقد قرارداد با آژانس های تاکسی رسمی در سراسر کشور، اقدام به تکمیل ناوگان تاکسی های بین شهری خود نماید.


لذا از کلیه آژانس های دارای مجوز فعال و معتبر سراسر کشور دعوت میگردد در صورت تمایل به همکاری با سامانه همسفر تاکسی، در تلگرام با شماره یا آدرس زیر تماس حاصل فرمایند:

09014484008   یا   https://t.me/HamSafarTaxi_Support


شرایط ثبت آژانس:

الف) بعلت محدودیت در تعداد آژانس های طرف قرارداد در هر شهر، اولویت با میزان اعتبار، کیفیت اتومبیل ها و ترتیب ثبت نام آژانس ها خواهد بود.
ب) آژانس های متقاضی لازم است مجهز به تاکسی های تمیز و مدل 1390 به بالا باشند و آمادگی اعزام به سراسر کشور را داشته باشند.
ج) در شهرهای بزرگ و توریستی، اولویت با آژانس های ارائه کننده اتومبیل های VIP می باشد.
د) تعداد آژانس های مورد نیاز در هر شهر در این مرحله از فراخوان به شرح زیر می باشد:

ه) آژانس های ثبت نامی مازاد در اولویت فراخوان های بعدی قرار خواهند گرفت.


سایر شرایط و الزامات، پس از تماس آژانس و دریافت مدارک هویتی به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.


درباره همسفرتاکسی بیشتر بدانید

سامانه همسفر تاکسی در کمتر از یکسال فعالیت خود، با توجه به ویژگی آنلاین بودن آن و تجربیات سالیان دراز فعالت مدیران آن در سالهای اخیر در زمینه های مختلف حمل و نقل مسافر و بار، همکاری با پلیس راهور و همچنین وزارت راه و شهرسازی، توانسته سهم قابل توجهی از سفرهای بین شهری با تاکسی ها را به خود اختصاص دهد.

سامانه همسفر تاکسی در حال حاضر بصورت وب سایت سرویس دهی می نماید و بزودی سامانه جامع تکمیلی آن ( شامل پنل آژانس ها، پنل راننده گان و .. ) نیز رونمائی خواهد گردید.